transport spedycja logistyka warszawa ekspresowe przesyłki warszawa transport warszawa spedycja warszawa
Slide background

CORPORATE SOCIAL
RESPONSIBILITY

Czym jest dla mnie CSR? W mojej opinii CSR to przede wszystkim równowaga w prowadzeniu biznesu na każdym poziomie. Po jednej stronie jest zadowolony Pracownik, po drugiej ochrona środowiska, a po trzeciej działalność biznesowa. Naszą codzienną pracą, każde nasze działanie prowadzimy w myśl tej zasady już od wielu lat. Dzięki temu już dziś wiemy także, jak postępować w przyszłości – myślimy o jutrze, pamiętając i wyciągając wnioski z wczoraj.

Robert Sadowski

Ponad 99% przesyłek dostarczono na czas

 

RELACJE Z PRACOWNIKAMI

 

 

 

Zaangażowanie społeczne

Zespół Sawa Logistics realizuje odpowiedzialny biznes poprzez prowadzenie wspólnych działań z kontrahentami mające na celu budowanie świadomości CSR. Organizujemy liczne spotka­nia, prezentacje, rozmowy, które pozwalają uświadamiać, zapobiegać i rozwiązywać proble­my klientów oraz kontrahentów.

Środowisko
naturalne

Sawa Logistics prowadzi działania mające na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne podczas prowadzenia biznesu. Minimalizacja negatywnego wpływu odbywa się poprzez użycie energooszczędnych urządzeń, ekologicznych produktów jak i zmniejszenie ilości odpadów oraz wdrożenie procesu odzyskiwania zużytych materiałów.

Personel przedsiębiorstwa

Spółka realizuje działanie poprzez zaangażowanie pracowników w realizację strategii CSR. Ponadto dzięki odpowiednim narzędziom wspiera działania mające na celu umożliwienie pracy poza biurem.

Fundacja
Let us be USAWA

W grudniu 2022 powołaliśmy fundację „Let us be USAWA”. Jest to miejsce, w którym wszyscy mogą dzielić się pomysłami, wymieniać doświadczenia, wspierać się nawzajem i realizować idee, które na pierwszy rzut oka są nieosiągalne i pozostają tylko w kwestii marzeń. Więcej informacji o Fundacji znajdziesz tutaj.

Sawa Logistics Sp. z o.o.
ul. Białołęcka 224
03-253 Warszawa